Nový člen GNSS Centre of Excellence


Vítáme v řadách našich asociovaných členů nového člena – Huld s.r.o. Správní rada GCE na konci dubna přijala mezi své členy českou pobočku finské společnosti Huld Oy vzniklé spojením RD Velho a Space Systems Finland. Huld se zabývá technologiemi inteligentního designu a vývojem softwarových řešení pro digitalizaci fyzického světa. Jméno Huld vzniklo ze dvou anglických slov, human – člověk a bold – odvážný.

Huld Česká republika byl založen v roce 2015 jako Space Systems Czech s.r.o. Firma se zaměřuje na vývoj pokročilého softwaru, ve svém portfoliu mají např. software pro řízení družic, on-line systém pro snadnou rezervaci lékařské péče, pokročilé plánování provozu či řešení založená na technologii blockchainu. Huld nabízí kompletní softwarové řešení od ranné fáze definice požadavků, přes návrh architektury, vývoj, integraci a automatizované testování až po provoz a analýzu dat. Tým tvoří vývojáři a softwaroví inženýři, kteří mají i zkušenosti se systémy družicové navigace, monitorováním a analýzou signálů GNSS nebo modelováním chyb v drahách družic. V současnosti mj. vyvíjí open-source přijímač Galileo v rámci projektu pro GSA. Huld je také partnerem GCE v projektu GNSS vulnerability & mitigation in the Czech Republic.

Tým GNSS Centre of Excellence se těší na společnou spolupráci na stávajících i nových projektech v oblasti zapojení moderních technologií pro lepší využití GNSS aplikací.© Copyright 2013 GNSS Centre of Excellence. Všechna práva vyhrazena.

info@gnss-centre.cz