Nový člen GCE – Betrian a.s.

Na předvánočním zasedání Správní rady GCE, které proběhlo 20. 12. 2021, schválila Správní rada přihlášku nového asociovaného člena GNSS Centre of Excellence – organizaci Betrian a.s.

Betrian a.s. sídlí v Brně a je členem skupiny Betrian Group. Betrian a.s. se zaměřuje na vývoj hardwaru a softwaru na míru, včetně mobilních aplikací. Společnost sdružuje odborníky se stejnou filozofií podnikání ve vývoji špičkových technologií a nabízí tak profesionální tým, který pracuje transparentním a agilním způsobem.

V uplynulých pěti letech se tým společnosti Betrian a.s. zabýval polohováním drážních kolejových vozidel a podařilo se mu vyrobit 12 různých prototypů polohovacích zařízení. V posledních 2 letech se specializace týmu ubírá směrem k evropským družicovým systémům GALILEO a EGNOS, které mají být základem norem evropského zabezpečení jízdy vlaků. V současnosti Betrian a.s. vyvíjí také produkty zabývající se geolokací.

Za GCE jsme poctěni, že jsme mohli mezi své asociované členy přivítat společnost Betrian a.s. a těšíme se na spolupráci na nových společných projektech a dalších výzvách.© Copyright 2020 GNSS Centre of Excellence. Všechna práva vyhrazena.

info@gnss-centre.cz