Výroční zpráva GCE 2021

GCE Vyrocka 2021 cover

GNSS Centre of Excellence (GCE) si Vám dovoluje představit výroční zprávu za již devátý rok svého působení. Tak jako pro všechny i pro GCE byl rok 2021 velice náročný ale i navzdory komplikované situaci kolem pandemie se GCE podařilo plnit své činnosti a závazky. A nejenom to. Narůstající počet komerčních, poradenských činností a nových členů je velikým závazkem a ukazuje, že GCE je důvěryhodným partnerem a odbornou asociací v oblasti družicové navigace nejenom v české republice ale i v zahraničí.

Ve Výroční zprávě 2021 najdete novinky ze světa GNSS, seznam asociovaných členů a nových členů, informace o realizovaných a připravovaných projektech a přehled o účasti na konferencích, workshopech a mnoho dalšího.

Výroční zpráva 2021 je dostupná v elektronické podobě na našich webových stránkách – zde.

Žádnou z těchto aktivit bychom nemohli realizovat bez podpory naších zakládajících a asociovaných členů. Chtěli bychom velmi poděkovat za jejich spolupráci, podporu a důvěru, bez kterých by nebylo možné se dál rozvíjet a pokračovat v činnostech sdružení.© Copyright 2020 GNSS Centre of Excellence. Všechna práva vyhrazena.

info@gnss-centre.cz