Druhý workshop projektu RHINOS

Ve dnech 23. a 24. března 2017 proběhne, v prostorách agentury GSA – v Praze, Janovského 2, Praha 7, workshop k závěrům evropského projektu RHINOS (Railway High Integrity Navigation Overlay System), podpořeného Evropskou komisí – programem Horizon 2020.

Cílem projektu H2020 RHINOS (Railway High Integrity Overlay System) je demonstrovat splnění vysokých požadavků na integritu bezpečnosti a spolehlivosti pro účely detekce virtuální balízy v rámci ERTMS/ETCS na základě technologie EGNSS (EGNOS a Galileo). Na řešení projektu RHINOS spolupracují evropští odborníci s experty na integritu GNSS pro účely letectví ze Stanfordovy univerzity v USA. Své příspěvky zde přednesou renomovaní odborníci jako např. Prof. Per Enge (USA – Stanford University), Prof. Alessandro Neri (Itálie - RadioLabs), Prof. Terry Moore (U.K. – University of Nottingham), Prof. Efim Rozenberg (Ruská Federace – RZD NIIAS) a také představitelé evropských organizací a institucí jako GSA, UIC, ERA, UNIFE, ERTMS Users Group apod.

Pro bližší informaci o programu workshopu - zde finální program.

V případě Vašeho zájmu pošlete prosím registrační email na rhinos@gnss-centre.cz

Poznámka organizátora: Registrace bude uzavřena po dosažení maximálního počtu míst, takže jediné pravidlo pro registraci je: „kdo se registruje dříve má zajištěno místo“.© Copyright 2013 GNSS Centre of Excellence. Všechna práva vyhrazena.

info@gnss-centre.cz